Rada Kręgu

bartus_kwadratBartosz Krzemień

funkcja: Komendant Kręgu

adres e-mail: bartosz.krzemien@zhp.net.pl

członek od 10.03.2015

pochodzenie: Dębica

Chorągiew podkarpacka

studia: Mechanika i budowa maszyn

Bartek Krzemień – czyli kolejny Członek Kręgu zasilający podkarpackie szeregi w Diablaku. Bartek jest bardzo silny – nosi kilka funkcji na swoim sznurze (albo po prostu lubi dużo kolorów). Obecnie drużynowy 5 Dębickiej Drużyny Wędrowniczej „Sprzysiężeni”, jakaś szycha w szczepie „Invicti”, a ponadto świetny, świadomy instruktor (chociaż jak się ogoli, to wygląda na 15 lat). Dodatkowo niezastąpiony członek referatu wędrowniczego Chorągwi podkarpackiej. Co zdumiewające, pomimo wszystkich obowiązków, Bartek zawsze jest pierwszy do pomocy. Podejrzewamy go o opanowanie sztuki zatrzymywania czasu.

Bartek jest osobą zdecydowanie niezwykłą. Pojawia się zawsze tam, gdzie trzeba i to zawsze na czas albo i wcześniej (o zgrozo!)! Można na nim polegać w każdej sytuacji. Do niego nawet koty przychodzą odpoczywać :)


magda_bienMagdalena Bień

funkcja: Programowiec, z-ca komendanta

e-mail: bien.magdalena66@gmail.com

członek od 29.11.2016

pochodzenie: Kielce

Chorągiew  Krakowska

studia: Geografia i gospodarka przestrzenna

Madzia Bień vel. Bieniu. Zaledwie w wakacje, przy blasku księżyca (i nawet ognia!) na Watrze Wędrowniczej Madziula składała przyrzeczenie, a już jest prawdziwym Diablakiem! Co więcej, 2 godziny po tym jak uzyskała status Członka – weszła do Rady Kręgu!
Bieniu jest zdecydowanie osobą, która nie lubi tracić czasu. To taki stworek, który może jak każdy, stwierdza: ooo tego jeszcze nie robiłam, tam jeszcze nie byłam! Tylko Madzia, w odróżnieniu do „każdego” niemalże natychmiast zaczyna realizować swoje marzenia! Zjeździła już trochę świata i jedno jest pewne – wszędzie, gdzie się pojawia od razu wszyscy pałają do niej sympatią (ponoć zwłaszcza w Hiszpanii). Jej uśmiech powala absolutnie nawet największego gbura. Może i jest w akademickiej armii niziołków, ale jej serduszko jest ogromne! I oby takie pozostało dla Diablaczków.


martyna_kwadratMartyna Wasilewska

funkcja:

e-mail: wasilewska.martyna.95@gmail.com

członek od 8.11.2016

pochodzenie: Konin

Chorągiew Krakowska

studia: Biochemia

Martyna przybyła do nas z przerażającej krainy, gdzie wszędzie jest płasko tj. z Wielkopolski, a dokładniej z Konina (pozdrawiamy Konin!). Na początku swojej wizyty w Krakowie działała w 30 PgDW „Knieja”. Rok temu pomagaliśmy im zorganizować Sejmik Wędrowniczy, którego Martyna była komendantką (i bardzo dobrze sobie poradziła z tym zadaniem!). Noi tak to się zaczęło :) Martyna wyszła z wieku wędrowniczego (żeby nie powiedzieć, że zrobiła się stara! ojej powiedziałam…) i dołączyła do stadka Diablaków, aby go wspierać i działać wspólnie niesamowite rzeczy! Tak mocno ją polubiliśmy, że w miniony wtorek Martynka weszła do Rady! Jesteśmy bardzo szczęśliwi z tego powodu i życzymy, aby ten piękny uśmiech, jak na zdjęciu, towarzyszył nam jak najdłużej! :)
A najpyszniejsza wiadomość jest taka, że Martyna robi najlepsze bezglutenowe babeczki na świecie! :)


img_20161129_174516Kaja Dyląg

funkcja:

e-mail: kaja.dylag@gmail.com

członek od 25.10.2016

pochodzenie: Chojnice

Chorągiew Kujawsko – Pomorska

studia: Elektroniczne Przetwarzanie Informacji

Nie tak dawno pisaliśmy o tym, że Kaja zakończyła próbę na naramiennik wędrowniczy, a już możemy się pochwalić, że taka ambitna osóbka została oficjalnym członkiem KHKA Diablak! Dalsze, przewidywane stopnie jej kariery, to stopień przewodniczki, podharcmistrzyni, oczywiście zaraz potem harcmistrzyni. A potem pewnie zostanie naczelniczka, jeśli jej starczy doby. Tak, zdecydowanie lubimy patrzeć, jak się ludzie rozwijają!

Kaja pochodzi z Chojnic i tam też jest przyboczną w 40 DH im. Zawiszy Czarnego. Dzielnie wspiera frakcję UJ w Diablaku – studiuje Elektroniczne Przetwarzanie Informacji. Robi przy tym piękne strony internetowe – po cichu liczymy na to, że odnowi nam trochę wygląd strony internetowej. Kaja jest zawsze uśmiechnięta i chętna do pomocy!
Podsumowując, w nasze szeregi wstąpiła osoba o pogodnym usposobieniu, wielkim sercu i jeszcze większej ambicji! Oby takich Diablaków było jak najwięcej! :)


DSC_0307Krzysztof Skruch

funkcja: Dziekan Kapituły

e-mail: krzysztof.skruch@gmail.com

członek od 21.10.2014

pochodzenie: Bielsko – Biała

Chorągiew Śląska

studia: Biofizyka molekularna

Krzysiek jest chodzącą pozytywnością i nieustannie zabawia nas swoimi (mniej lub bardziej mądrymi) żartami. Serwuje nam wiele różnych ciekawostek, które zapamiętujemy czasem dokładnie, a czasem nie ;) Krzysiek jest drużynowym 88 Drużyny Wędrowniczej „Wierchy” w Hufcu Beskidzkim i wierzymy, że to doświadczenie na pewno przyda mu się w pracy z Diablakami. Lubi góry i aby legenda o tym, co dzieje się z przyszłymi Członkami Kręgu była prawie prawdziwa, Krzyś miał przetrzeć szlaki i prawie został przesłuchany, gdy prosił o znaczek… Ponoć zdarza mu się być lekkim „nieogarem terminowym” ale najważniejsze, że zawsze mu się chce. No bo przecież grunt, żeby chciało się chcieć.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s