Zbiórka – sekrety penspinningu!

A Katarzyna Zgódko na wtorkową zbiórkę zaprasza tak:
Zastanawiacie się, co na zbiórce? Tym razem pogrzebałam w dziwnych zabawach w wolnym czasie i sprowadzam nam człowieka od penspinningu – trochę posłuchamy o tym, co, dlaczego i jak można zrobić w kwestii zabawy długopisem, jak wygląda dziwny światek penspinnerów, a skończymy na części praktycznej, po której każdy nauczy się paru trików (oby)!

A poprowadzi zbiórkę on:
„Kamil Plewa, znany również jako Rude Boy (podczas spotkania dowiecie jak ten pseudonim idzie wspaniale oddaje
kompromis języka polskiego i angielskiego) jest jednym z najdłużej działających polskich penspinnerów. Przez 4 lata był jednym z najlepszych polskich penspinnerów (wielokrotny uczestnik mistrzostw oraz reprezentant Polski w drużynowych mistrzostwach Penspinning World Cup 2012). Teraz opuścił aktywną rywalizację na rzecz organizowania polskich zawodów (główny organizator Mistrzostw Polski 2012), sędziowania (sędzia główny na indywidualnych zawodach World Tournament 2011 oraz trwających teraz World Tournament 2013) oraz ułatwiania wejścia w świat penspinningu nowym chętnym.

Na spotkaniu poznacie nowe zastosowania długopisu, które nie mają nic wspólnego z pisaniem. Spróbujemy wejść na wyższy poziom zabawy długopisem oraz dowiecie się jak taką zabawę sobie ułatwić”

ps_revolutions

zdjęcie od Wujka Google’a.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s