Przepis na pokursowy zestaw McDiablak: 5x duże frytki, 3x Kurczakburger, 4x Cheeseburger, 6x kurczaki McNuggets, 2x McChicken, 4x CocaCola i małe Cappuccino.

 

 

DSC_8729 Po trzech dniach szkolenia, jak pracować w kręgu akademickim, pełni entuzjazmu i zadowoleni, że udało się nam przeżyć ten tydzień siedzimy w McDonaldzie i dyskutujemy nad przyszłością świata.. no dobra, nad przyszłością Kręgu i ZHA.
DSC_8521Dziesięć godzin później, po pasjonującej podróży w stylu „nie ważne jak, byle się przespać” wysiedliśmy na Dworcu Głównym w Krakowie. Zwiedziliśmy Gdańsk, niektórzy po raz pierwszy, widzieliśmy morze i stwierdziliśmy wspólnie, że podoba nam się przestrzeń miasta, tak różna od ciasnego Krakowa. Chcieliśmy podziękować naszym przewodnikom z miejscowego kręgu Flavio Note za oprowadzenie nas po najważniejszych zakątkach miasta, wizytę w muzeum (mamy teraz doświadczenie w abordażu) i obiad w „Syrenie”.
W tym miejscu mała reklama: diablaki polecają Dom Harcerza Chorągwi Gdańskiej! Idealne miejsce, jeśli szukacie czegoś do przenocowania w dobrych warunkach z namiarem ciepłej wody w prysznicach, dostępnym czajnikiem i wszystkimi udogodnieniami o jakich akademik mógłby pomarzyć. I to wszystko 5 minut od Złotej Bramy i pomnika Neptuna, czyli w samym centrum miasta.DSC_8597
Podczas kursu, nasze wspaniałe ZHA zapewniło nam cały wachlarz zajęć, które mogą nam pomóc w pracy z kręgami. Były warsztaty z motywacji, rozwiązywania konfliktów, naboru, PR-u i wielu innych aspektów, które są istotne dla członków przyszłych i obecnych Rad Kręgów. Oczywiście, nie mogło zabraknąć godzin rozmów i śpiewów, a także nocnego wypadu nad morze! W związku z tym po zaledwie dwóch – trzech godzinach snu, nawet szefowa z piosenką „Opadły mgły” nie była w stanie nas ogarnąć, chociaż trzeba przyznać, że i tak była lepszą alternatywą niż niektóre wariacje uczestników na temat piosenki swego budzika.
Z nadmiarem pomysłów i planów pozdrawiają Was serdecznie Gudi, Ola-Magda, Rydz, Dziub i Drużyna Laptopa: Ania i Klaudia.

Reklamy

One thought on “Przepis na pokursowy zestaw McDiablak: 5x duże frytki, 3x Kurczakburger, 4x Cheeseburger, 6x kurczaki McNuggets, 2x McChicken, 4x CocaCola i małe Cappuccino.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s