W dziewięć godzin przez całą Polskę, czyli jak diablaki wyruszyły na spotkanie z morzem

Diablaki jak zwykle pokazują, że można być w dwóch, a nawet z trzech miejscach jednocześnie. W tym miejscu pozdrawiamy dzielną i wytrwałą ekipę, która walczy z mitycznym potworem zwanym AJSES (Ania uważa, że napisanie SESJA od tyłu brzmi bardziej legendarnie…).
Wracając do głównych bohaterów, którzy niczym Drużyna Pierścienia zmierzają na spotkanie z przeznaczeniem, dzieląc się na dwie ekipy brną ku nieznanemu, zwanemu Gdańskiem (prawie jak Mordor). Pierwsza część ekipy w składzie Gudi „Władca Diablaka” oraz „Tańcząca” Ola z Magdą, wykorzystując tajne techniki przemieszczania, zwane przez wtajemniczonych „na stopa” wyruszyła bladym świtem wylotówką na Kielce, kierując się dewizą: „na północ”, wbrew ogólne znanemu trendowi, iż „winter is coming”.
Pozostali śmiałkowie wybrali bardziej popularny środek transportu, sprawdzając, czy prawdziwe są plotki o tym, że Żelazna Kolej czasem przyjeżdża na czas, czym zostali pozytywnie zaskoczeni (5 minut przed czasem na trasie Kraków Główny – Warszawa Zachodnia). Może i PKP wkracza w XXI wiek, jednak nie można tego powiedzieć o dworcu w Warszawie Zachodniej, gdzie zapiekanki dalej serwuje w rytm muzyki Disco Polo pani, która nie słyszała o pojęciu „multitasking”.
Wypatrując kolejnych przygód odmeldowuje się z pociągu Warszawa Zachodnia – Gdańsk Główny Drużyna Laptopa w składzie Ania „Czerwone Lenovo”, Klaudia „Niebieski Acer” i Bartek „Bordowy Asus”.
P.s. Serdeczne pozdrowienia dla urodzinowej Zgódko!

Reklamy

4 myśli w temacie “W dziewięć godzin przez całą Polskę, czyli jak diablaki wyruszyły na spotkanie z morzem

  1. K.Z. pisze:

    Człowiek sobie wchodzi obczaić stronę, patrzy, a tu życzenia!
    To piątka nad Zgódko i Zgódko dziękuje za życzenia!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s