Funka, dzień czwarty – (czarny?) czwartek!

W nocy ze środy na czwartek Pestka z Dziubkiem prowadzili Nocne Polaków Rozmowy o wszystkim i o niczym (o Nietzschem też). Około 2:00 dołączyła do nas Koza i tak siedzieliśmy i prawiliśmy. Po czym Panna K. poszła spać, a dziewczyny (niezłomny duet Klaudia & Joanna) pojechały po zapotrzebowanie. Pestka & Dziubek zajęli się w tym czasie rozpalaniem kuchni i nastawianiem wody.

Ok. 6:30 niespodziewanie odwiedziła nas Rodzyna, która była niezastąpioną pomocą w smażeniu tostów i w sprawdzaniu czy TO (czyli wszelkie niezidentyfikowane resztki) się jeszcze nadaje do zjedzenia.

Tego dnia Szef Kuchni polecał spaghetti i pieczarkową. Mistrzynie Kotła: Magdalena Paluch i Aleksandra Sadkowska prezentowały niekonwencjonalny sposób na pozbywanie się grudek w zupie (jednak pozostanie on naszą słodką tajemnicą!). Zuza zaś zyskała tytuł Naleśnikowej Królowej :)

Rąk do pomocy nie brakowało. Ach! No i również tego dnia (za sprawą Pestki ofkors, ArnVald (przez V!) stracił zapalniczkę).

Na dziś to wszystko. W kolejnym odcinku zaś kumulacja wrażeń! W roli głównej: Dominika Kaszubowska i jej niespodziewane zdolności! Zapraszamy niebawem :)

Na zdjęciu: Kuchmistrzynie za dychę!

Reklamy

3 thoughts on “Funka, dzień czwarty – (czarny?) czwartek!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s